a logo-duze-przewozy-osob.jpgprzewoz-osob-leszno-poznan.jpgr-naprawa-maszyn-autobusow-leszno-ciezarowych.jpgslide2.jpgslide3.jpg

Personel - kierowcy i obsługa

Obecnie Firma zatrudnia ponad 20. kierowców autobusów, którzy obsługują wycieczki szkolne, przewozy pracownicze, wynajem autokarów oraz busów. Kategorycznie przestrzegamy odpowiedniego czasu pracy i odpoczynku każdego z naszych pracowników. Kładziemy także bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo i komfort podróży. Nie ma mowy, aby zmęczony kierowca zasiadał za kierownicą. Wszyscy nasi kierowcy są bardzo doświadczeni a także doszkalają i sprawdzają często swoje umiejętności. 

Każdy z naszych kierowców przejechał już ponad kilkaset tysięcy kilometrów! A niektórzy ponad milion! Do pracy w naszej Firmie dobieramy kierowców z odpowiednim stosunkiem do pasażerów, a także o właściwym - bezpiecznym - stylu jazdy. Naszych kierowców oceniają między innymi nasi klienci. Dzięki temu wiemy, na co zwracać szczególną uwagę w naszej działalności. 

Ponadto zespół firmy opiera się na specjalistach w zakresie naprawy autobusów i samochodów ciężarowych. Często także świadczymy usługi naprawy autobusów dla innych firm autobusowych i transportowych.

Od kilkunastu lat firma dynamicznie się rozwija i poszerza zakres swoich usług. Obecnie oprócz przewozy osób oferujemy także: wynajem autokarów, przewóz biznesowy, dowóz na lotnisko busami i autobusami, naprawa i renowacja samochodów specjalistycznych (pojazdów straży pożarnej, karetek pogotowia ratunkowego, pogotowia policji - radiowozów). 

Andrzej Matuszewski

Zobacz też: filtr cząstek stałych fap oraz dpf - http://www.eurovat.info.pl
Poczta: Poczta