a logo-duze-przewozy-osob.jpgprzewoz-osob-leszno-poznan.jpgr-naprawa-maszyn-autobusow-leszno-ciezarowych.jpgslide2.jpgslide3.jpg

Przewozy pracownicze, dowóz osób do firmy, przewóz osób

Obecnie organizujemy przewozy pracownicze dla wielu dużych zakładów przemysłowych. Współpracujemy z takimi przedsiębiorstwami jak Euro-Comfort, Euro-Line, Jerenimo Martins Dystrybucja, a także na zlecenie dla mniejszych Firm. Autobus pracowniczy jest elementem przyciągającym wile osób do pracy w firmie. Pracownik wie, że korzystając z przewozów pracowniczych zaoszczędzi na własnych dojazdach do pracy . Ponadto autobus pracowniczy jest bardzo często używany jako forma promocji firmy oraz różnych kampanii rekrutacyjnych promocyjnych. 

 

Czytaj więcej...

Przewozy szkolne dla dzieci i młodzieży - Leszno, Poznań, Wrocław

Przewozy szkolne, które organizujemy, są tak pomyślane, aby na ustach naszych najmłodszych klientów stale gościł uśmiech. Nie jest to łatwe! Trzeba sprostać wielu potrzebom i pragnieniom dzieci.

Czytaj więcej...

Przewozy turystyczne, wynajem autokarów Leszno, Poznań, Wrocław itp.

Nasza Firma organizuje przewozy turystyczne, wycieczki autokarowe w ramach współpracy z renomowanymi biurami turystycznymi oraz poprzez doradztwo dla klientów indywidualnych. Możliwy jest wynajem autokaru przez zorganizowaną grupę. 

Czytaj więcej...

Przewozy okolicznościowe, autobus na wesele

Zdarza się czasem tak, że grono Twojej rodziny, przyjaciół lub współpracowników musi wspólnie udać się w jedno miejsce. Okazji jest bez liku: wesele, szkolenie, pierwsza komunia dziecka, strata bliskiej osoby itd.

Czytaj więcej...

Zobacz też: filtr cząstek stałych fap oraz dpf - http://www.eurovat.info.pl
Poczta: Poczta